Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2018 r. o 16:02 Powrót do artykułu
W Puławach duzo jest jeszcze do zrobienia, a obecnemu prezydentowi juz sie po prostu nie chce. Jedyna nadzieja w p. Bozenie. Wszystko co dobrego sie dzieje w ostatnich latach to tylko dzieki niej. Trzymam kciuki i zycze wytrwalosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak. Maj i jego ekipa to faszole. Kiedyś nazywali się skinheadami. Banda Idiotów. Kiedyś biegali po mieście i terroryzowali ludzi. Na szczęście głupców gotowych zagłosować na Maja i jego faszystowskie wartości jest bardzo niewielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożena Krygier na prezydenta? TAK TAK TAK. Więcej takich ludzi do polityki, to może świat zacznie być zwyczajnie lepszy:) trzymam kciuki Pani Bożeno i niech Pani nie zraża się hejtem. Ludzie piszą te głupoty z zazdrości i niewiedzy. Bo nawet nie wiedzą ile Pani zawdzięczają. Tak Trzymać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, z całym szacunkiem do poprzednich komentujących, najłatwiej obrażać nie pokazując twarzy? A na ulicy kłaniać się i uśmiechać. Pani Bożena Krygier to najlepszy wybór dla Puław jaki tylko mógł być. Kobieta z pasją i powołaniem, nie lecąca do władzy tylko po pieniądze, jak jej kontrkandydat Paweł Maj, który ważne sprawy potrafi tylko nagłaśniać,a dalej nic z nimi nie robić, żeby tylko ludzie usłyszeli jego nazwisko. Wszystko na pokaz. Pani Krygier to przede wszystkim wspaniała nauczycielka, której nie można odmówić świetnego podejścia do dzieci, troski i zaangażowanie w swój zawód od wielu lat. Uczy dzieci i rozwija ich talenty, a nie idzie do pracy z przymusy, żeby tylko te 6 godzin w szkole wysiedzieć. Co zorganizowała? Więcej niż pan Maj i obecny prezydent razem wzięci. Troszczy się o mieszkańców i jest elokwentna. Nie wiem na jakiej podstawie ktoś stwierdził, że jest głupia. Zawsze świetnie przygotowana i doskonale się prezentująca. Ale cóż, trzeba mieć trochę oleju w głowie i nie być zazdrosną świnią, żeby docenić staranie innych. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Puław byłem bardzo zadowolony i dumny z naszego miasta. Miałem wrażenie że żyją tu mili i przyjaźni obywatele. Czytajac jednak komentarze, mam wrażenie, że część osób zamieniła sie mózgiem z amebą. To że jesteśmy w internecie i to że jesteśmy anonimowi nie znaczy że przestajemy być ludźmi. Jesteś dumny/dumna bo "anonimowo" na kogoś nabluzgasz czy oczernisz? Wstyd i zarzenowanie za tych mieszkańców, a nie za to że prezydentem chce być nauczyciel, a nie prawnik. Każda z osób tu piszących, poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki, powinna mieć zabrane prawo głosowania.  Osobiście trzymam kciuki za Panią Bożenę. Jestem przekonany że wprowadzi powiew świeżości do naszego miasta. Jako nauczycielka zapewne umie wychować dzieci, to może uda sie wychować reszte mieszkańców (o których mowa wcześniej oczywiście ;-) ). Trzymam za Panią kciuki i prosze nie dać sie prowokować takim ludziom - szkoda zdrowia, czasu i nerwów.  Zapomniałbym! Co do uwodzenia cudzych mężów, drogie Panie, może jest na odwrót. Gdybym miał kobiete która takie durnoty pisze w internecie to też szukałbym pocieszenia u innej (ale przedtem byłbym na tyle sprytny, żeby sie z taką nie wiązać) Pozdrawiam serdecznie i polecam niektórym zakupić w aptece maść na pewne miejsce, może pomoże a na pewno nie zaszkodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 komentarzy z rzędu o tym jak wspaniała jest Boże boże Bozenka. Już pisowskie trolle działają   Czy tylko ja mam wrażenie że dość już tych nauczycieli w samorządach ? Nauczyciele niech się biorą za nauczanie a nie za politykę. Zarządzać miastem musi prawdziwy menager a nie nauczyciel  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo wszyscy najlepsi prezydenci są menagerami. ps. Sam jesteś troll albo dureń. Jak się źle pisze to jest dobrze, ale jak ktoś dobrze napisze ale nie pomyśli tego trolla to już troll, bo oponent. Lepiej zamilknij "menagerze" bo głupich do rozmowy nikomu nie potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, tylko nie Maj. Aby głośno gadać potrafi, a jak co do czego przyjdzie, to nie było tematu. Faszysta aby gównoburze potrafi robić. Strach takich ludzi do władzy dopuszczać. Mam nadzieje, że nikomu nie zamydli oczu swoim sianiem fermentu i szerzeniem nienawiści gdzie popadnie. Nie sztuką jest po wszystkich jechać i wyciągać brudy, żeby być najlepszym. Sztuka to z szacunkiem podejść do drugiego człowieka, a tego Panu Majowi brakuje. Po prostu brak jakiejkolwiek kultury samozachowawczej. Może czas przestać udawać że sie coś robi i naprawdę zacząć działać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a już myślałem, że nie pojawi się nimt odważny, żeby napisać dobre stromy Pani Bożeny. Bo przecież nauczycielem jest bardzo dobrym. Do jej klasy chodził mój syn kilka lat temu. Jeszcze w Jedynce. Ale nie wiem czy to wystarczy żeby być dobrym prezydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie ona będzie rządzić. Tylko PIS. Ona ma wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bożeno jesyesmy z Panią. Niech Pani nie slucha zlych ludzi.. Oni zazdroszczą i sie boją. My wiemy, że Pani jest dobrą osobą. Wiemy, że możemy na Panią liczyć. Trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest obrzydliwe tak na ludzi pluć. I trzeba nic nie wiedzieć, żeby nie wiedzieć co i ile Pani Bożena robi. Uważam, że jest bardzo dobrym nauczycielem, zawsze uśmiechnięta, pełna empatii. I może wolałbym aby została nauczycielem, ale jesli chce spróbować, niech próbuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to, że ktoś jest dobrym prawnikiem przeszkadza aby był dobrym aktorem czy kucharzem? Szczerze wątpię. Więc dlaczego to, że Pani Bożena jest świetnym nauczycielem ma jej przeszkadzać w byciu dobrym prezydentem? Ma charyzmę i nie boi się zaangażowania, nie siedzi brzuchem do góry, tylko ciągle coś robi, czy to dla dzieci, czy dla miasta, czy dla Kościoła, w którym się udziela. Już drugą kadencję jest radną naszego miasta i naprawdę trzeba być ślepym albo zawistym, żeby powiedzieć, że nic nie zrobiła. Współorganizuje Dni Papieskie, Biesiady Rodzinne, Przemarsze 3 Króli, Półkolonie dla dzieci, w których uczestniczą tabuny ludzi. Czy to przypadek, że do jej klasy jest najtrudniej zapisać dzeicko, bo jest najwięcej chętnych? Głupota i zazdrość niektórych ludzi aż boli, bo nie potrafią dostrzec nic dobrego. Mam ogromną nadzieję, że Pani wygra i z całą rodziną trzymam za Panią kciuki. A jeśli będzie Pani choć w połowie tak dobrym prezydentem jak jest Pani nauczycielem, to nic lepszego nie może się mieszkańcom Puław przytrafić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom przeciwników Pani Krygier świadczy o nich samych. Świadczy tez o tym że ma poważne szanse na zwycięstwo... Gdyby się jej nie bali to by takich pomyj na nią nie wylewali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo niech kandydaci walczą ze sobą, byle merytorycznie na programy, nie na docinki. Dosyć mamy tej wojny Polsko-Polskiej. Co do kandydatów, na ten moment zagłosuję na kobietę - potrzeba nam w Puławach kobiecej ręki i porządku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze o faszystach, nazistach , ladacznicach, sianiu nienawiści, burdelach na plebani, powinny zostać skierowane do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mizerny alkoholik myśli ze jest anonimowy i może bezkarnie kłamać, pluć jadem i każdego niszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słyszę te argumenty że Bożena powinna być prezydentem bo jest świetnym to ręce mi opadają! Dokładnie ten sam argument padał cztery lata temu jak na prezydenta Puław startował członek PiS nauczyciel Godlinski. Wtedy też pisowska brać chwaliła jak to świetny nauczyciel. Jak się skończyło to wiemy. Druga sprawa nie tak dawno PiStrolle w komentarzach uderzały w poprzedników że benzyna była droga a teraz za ich rządów jest tanio. To ja was teraz pytam po ile jest benzyna? I czemu nalizyliscie nowy podatek 10gr na litrze. Nie wygracie w Puławach, bo nienawiści która siejecie i hipokryzja wasza jest przez większość widoczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te pochlebcze bajdy o Bożenie i wyzwiska od faszystów i neonazistów serwowane jej konkurentowi, smaruje mizerna para pseudo dziennikarzynów, którym Bożena i poseł Krzysztof S. przez lata zapewnia reklamy miasta, powiatu i partii PiS otrzymując ich nędzny dwutygodnik. Odrażające zeszmacenie podstaw ludzkiej przyzwoitości i godności, obiektywizmu i niezależności prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele można powiedzieć o panu Mizerze, ale na pewno nie to, że on się komuś sprzedał za kasę. To ideowiec z zasadami. On ma gdzieś pieniądze. Nigdzie się nie pcha, nie kandyduje, a mógłby, prawda? Ma jeszcze coś, czego wielu nie posiada charyzmę i inteligencję. Tyle w temacie mizernego dziennikarzyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...